نامه ای که مسئولین دانشگاه را به جان بچه های انجمن اسلامی انداخت!

این بار بر خلاف سایر سطور نامه که مطالبه ی عمومی دانشجویان است می خواهیم با شما از وضعیت یک رشته ی خاص سخن بگوییم. رشته ی مهندسی الکترونیک و مخابرات دریایی جز معدود رشته های تخصصی دریایی و دریانوردی است و از درجه اهمیت بالایی برخوردار است اما متاسفانه باید به استحضارتان برسانیم که دانشجویان این رشته به شکل عجیبی مظلوم واقع شده اند و چهار ورودی سال های مختلف این رشته فقط دو عضو هیت علمی دارند. البته ما به هیچ وجه منکر توانایی های علمی و مدیریتی آقایان مهندس نظامی و مهندس لک زایی نیستیم، ولی اینکه اکثر دروس اصلی و مبنایی رشته مهندسی برق توسط یک استاد حق التدریسی ارائه شود دور از منطق است. مگر یک تازه فارغ التحصیل کار شناسی ارشد توانایی ارائه ی چند واحد را دارد؟ مگر آقای مهندس "ز- ر"  به جزگرایش تخصصیشان که مخابرات است توانایی ارائه ی دروس سایر گرایش ها را نیز دارند؟ مطمئنا اگر ایشان چنین توانایی را داشتند با اعتراض دانشجویان مواجه نمی شدند!

 

جناب آقای  دکتر بهزاد مهر

 

ما شما را انسانی آزاد اندیش، انقلابی و دلسوز می دانیم ولی متاسفانه عدم حضور مستمر شما به عنوان ریاست دانشگاه در بین عموم دانشجویان باعث شده است که این شائبه به وجود بیاید که شما در دانشگاه حضور ندارید و تصمیم گیر اصلی دانشگاه شما نیسیتید! باور بفرمایید ریاست دانشگاه های بزرگ کشور به طور مستمر و مداوم در بین دانشجویان حضور می یابند و به مشکلات  دانشجویان رسیدگی می نمایند و این امر باعث می شود که دانشجویان با راس مدیریت دانشگاه در ارتباط باشند و این در بهبود وضعیت دانشگاه نیز تاثیر بسزایی دارد.

 

 در پایان اعلام می کنیم که انجمن اسلامی دانشجویان به عنوان یک تشکل  دانشجویی مستقل از بنیاد های قدرت و ثروت منتظر پاسخ های شفاف حضرت عالی می باشد و از شما و هر کدام از معاونینتان که شما تمایل به حضور آنها دارید دعوت می کنیم در برنامه ای که انجمن اسلامی دانشجویان در تالار وحدت (دهه آخر مهر ماه) برگزار می نماید حضور یابید تا به سوالات و انتقاد های بدون سانسور دانشجویان به طور شفاف پاسخ دهید.

 

و من ا... التوفیق

 

انجمن اسلامی دانشجویان

 

دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

/ 1 نظر / 16 بازدید
بهروز کلاته

خیلی با حال بود دم اون کسی که نوشته گرم