بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه دریانوردی چابهار در خصوص:دستگیری عموامل تر

((بسم رب الشهدا و الصدیقین))

   در زمستان سال گذشته امام جمعه اهل سنت شهرستان راسک مولوی جنگی زهی به دست عوامل استکبار ترور شد و به درجه رفیع شهادت نائل آمد. جمهوری اسلامی ایران در طول سه دهه از حکومت خود به خوبی نشان داده که دیر یا زود عوامل این ترورها را به سزای اعمالشان خواهد رساند. این بار نیز سربازان گمنام امام زمان (عج) با انجام یک عملیات برق آسا 15 تن از عوامل این ترور را بازداشت نمودند.

  این ترور ها  در وهله اول باعث رسوایی دشمنان و عوامل چنین ترورهایی می شود و در مرحله ی بعد باعث بیدارتر شدن ملت ما وتقویت وحدت وهمبستگی بیشترملت علی الخصوص وحدت شیعه وسنی می باشد و جز ننگ برای صاحبان مرتجع و خونخوار اینگونه اعمال چیزی به بار نمی آورد.

  چنین ترورهایی توسط دلارهای آمریکایی آل سعود، نقشه های منافقین کوردل و مزدور واجرای وهابیت ملحد صورت می گیرد که باعث وقیح تر شدن وجهه این خونخواران در سطح منطقه و جهان می شود.

  32انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار ضمن ابراز همدردی دوباره خود با خانواده این شهید بزرگوار، از وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان (عج) که نقش مهمی در شناسایی و سرنگونی عوامل این ترور داشته اند کمال تشکر وقدردانی را می نماید.

والسلام علیکم و الرحمه الله و برکاته

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

24/1/1391

/ 2 نظر / 10 بازدید
بهروز

سلام دم شما گرم که دغدغه داری با کی به کیه تاریکیه به روز شدم.

آرمان

سلام چابهار همه قيمت ها خوبن يا فقط پيازها